Eğitim

kültür-sanat hakkında çıkan son haberler

Eğitim Haberleri

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Görev Değişikliği

Bartın Gençlik ve Spor il Müdürü Ali Özdemir uzman olarak görevlendirilirken il müdürlüğü görevine ise Atletizm Federasyonu Genel Sekreteri Halil Akkaş atandı.

Bartın Üniversitesi ‘Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası’ aldı

Bartın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, bilgi işlem ve süreçlerinin geliştirilmesi, sürdürülebilir bir yapı oluşturulması ile bilgi güvenliğinin sağlanmasını kapsayan ‘Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası’ aldı.

Zırh delici mermilere karşı balistik koruma sağlayan zırh üretilecek

Bartın Üniversitesi Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sabri Gök'ün TÜBİTAK 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında hazırlamış olduğu proje desteklenmeye hak kazandı.

‘Uluslararası öğrencilerimiz bizim gönül elçilerimiz olacaklar’

69 farklı ülkeden öğrencileri bulunan Üniversitemizde İl Göç İdaresi Müdürlüğü iş birliğinde “Yerelde Uyum Buluşmaları” etkinliği gerçekleştirildi.

KPSS ve YKS tarihleri açıklandı

KPSS ve YKS sınavları hangi tarihlerde olacak?

Projesi büyük ilgi gördü

Bartın Üniversitesi öğrencisinin “Hikâye İstasyonu” projesi büyük ilgi gördü

Bartın Üniversitesinin sürdürülebilir yükselişi devam ediyor

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bu yıl üçüncüsü yayınlanan ve 4 temel alanda 45 göstergede değerlendirmelerin yapıldığı “YÖK Karne” yayınlandı. “Üniversite İzleme ve Değerlendirme Çalışması” kapsamında 2020 yılına dair göstergelerin yer aldığı raporda Bartın Üniversitesinin birçok alanda gösterdiği gelişim göze çarptı.

Toplam 7 haber.