Barın güncel, Bartın haber, Bartın Haberleri

Bartın Güncel

Bartın'dan güncel haberler, son dakika Bartın gelişmeleri ve Bartın gündemine ait tüm konular hızlı ve farklı habercilik anlayışı ile Bartın Güncel sayfamızda.

Bartın Güncel Haberleri

Elektrik faturaları fena çarptı

Herkes tek ses. 'elektrik zamları geri alınsın'

Bartın’da 102 köy yolu ulaşıma kapandı

Bartın İl Özel idaresinin kendi sitesinde paylaştığı güncel verilere göre Bartın’da 102 köy yolu ulaşıma kapalı durumda.

Bartın Valiliği uyardı 'zorunlu olmadıkça evden çıkmayın'

Asılsız İhbarlar cezasız kalmayacak

Bartın'a dev fabrika geliyor

Bartın’da kurulacak dev fabrika 1200 kişiye istihdam sağlayacak

Zamanın en iyi temizlik ve site yönetim firması seçildi

Karamazak Temizlik, Apartman ve Site Yönetim firmasına zamanın en iyi temizlik, apartman ve site yönetimi ödülü verildi.

Bartın için yeni uyarı

Kuvvetli kar yağışı bekleniyor

'Çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğiz'

Haftalık gündemin görüşüldüğü olağan yönetim kurulu toplantısında, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2021 yılı değerlendirme raporunu açıkladı.2021 yılında birçok projeye imza attıklarını belirten Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Balık “2022 yılında da çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğiz.” Dedi.

Kalaycı öğrencilerin taleplerini dinledi

Bartın Üniversitesi öğrencilerinin sorunlarıyla yakından ilgilenen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı sorun ve taleplerini dinlediği öğrencilerin sorunlarını çözmek için gerekli girişimleri yapacaklarını kaydetti.

Aşırı soğuklar geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın bu hafta sonundan itibaren tüm yurdu etkisi altına alması bekleniyor. Hafta başından itibaren Bartın'da hava sıcaklıkları eksi değerlerin altında seyredecek.

656 köpeğin bakım ve tedavisi yapıldı

2021 yılında Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaralanma, kaza gibi çeşitli nedenlerle barınağa getirilen toplam 656  köpeğin bakım ve tedavisi yapıldı. 

Okullar tatil edildi

Bartın’da okullar tatil edildi…

Görenler hayran kalıyor

Bartın Karabük karayolunda ağaçların oluşturduğu doğal tünel kar yağışıyla birlikle eşsiz manzaralara büründü.

300 kişilik ekiple karla mücadele sürüyor

Bartın Merkez’de bugün itibariyle kar yağışı etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün kar yağışına karşı uyarı yaptığı ilk günden bu yana hazırda bekleyen Bartın Belediyesi Acil Hizmet Merkezi (BAHMER) ekipleri karla mücadele için sahada çalışmalara başladı.

Kripto paraları çaldılar, kıskıvrak yakalandılar

Kripto hesabındaki paraları bilgisi olmadan başka birinin hesabına transfer edilen şahsın suç duyurusunda bulunması üzerine iki kişi gözaltına alındı.

Eğitim öğretime ara verildi

Öğleden sonra Bartın merkezdeki tüm okullarda eğitim öğretime ara verildi

180 köy yolu ulaşıma kapandı

Bartın’da akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı ile birlikte kent merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı. Kentin yüksek rakımlı bölgelerinde ise kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu. 180 köy yolunun kapalı olduğu kentte yol açma çalışmaları devam ediyor.

Yola çıkacaklar dikkat

Karabük ve Ankara istikametine gidecekler dikkat

Hasankadılı gençten acı haber

Kuzey Irak’ta görevli Bartınlı Uzm. Çvş. hayatını kaybetti.

Toplam 2527 haber.