Bartın Satılık Haberleri

Bartın Satılık Haberleri

Konut, kazandırmaya devam edecek

Uzun yıllardır yatırımcılar için en güvenli liman konumundaki emlak&konut sektörü bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de yatırımcılar için en güvenli ve en karlı yatırım alanlarından biri olmaya devam edecek.

KONUT YATIRIMI GÜVEN VERİYOR ALAN KAZANIYOR

Bartın’da emlak ve konut sektörünün önde gelen firmalarından Yıldırım Yapı Emlak firmasının sahibi Murat Yıldırım konut sektörünün en güvenli yatırım aracı olmaya devam ettiğini söylerken konut yatırımlarının kazandırmaya da devam ettiğini söyledi.

BU BAYRAM EV SAHİBİ OLACAKSINIZ

Fırsat dairelerden biri sizin olacak...

YATIRIMIN 1 NUMARASI YİNE EMLAK SEKTÖRÜ

Konut faizlerindeki düşüş emlak sektörünü hareketlendirdi. Geçmişte olduğu gibi birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyenlerin adresi yine emlak sektörü oldu. Bartın’da emlak sektörünün nabzını tutan Murat Yıldırım bayram öncesindeki öngörülerinin % 100 isabet sağladığını ifade ederken vatandaşları fırsat döneminde konut sahibi olmaya davet etti.

EMLAK-KONUT SEKTÖRÜ KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEK

Bartın’da emlak ve konut sektörünün önde gelen firmalarından Yıldırım Yapı Emlak firmasının sahibi Murat Yıldırım Koronavirüs salgını nedeniyle durağan günler yaşanan emlak sektöründe yeniden hareketlenmenin başladığını ifade etti.

KAZANCIN RİSKSİZ KAPISI YİNE KONUT OLACAK

Bartın'da konut satın alanlar en karlı yatırıma imza atmış olacak...

KAÇ KONUT SATILDI? BARTIN

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2019 Ekim ayı konut satış verilerini açıkladı.